Angielski dla średnio zaawansowanych - czasy gramatyczne

Filed under: , , by: Kursy Językowe

Angielski dla średnio zaawansowanych - czasy gramatyczne

"Angielski dla średnio zaawansowanych - czasy gramatyczne" jest kursem do samodzielnej nauki z serii Listen & Learn. Dzięki niemu poznasz 10 najważniejszych czasów gramatycznych, niezbędnych do tego by poprawnie i skutecznie rozmawiać w języku angielskim.

Dzięki zróżnicowanym ćwiczeniom zawartym w kursie „Angielski dla średnio zaawansowanych - czasy gramatyczne” utrwalisz poznane formy gramatyczne oraz nauczysz się jak stosować je w praktyce.

Polecenia oraz wyjaśnienia gramatyczne nagrane są w języku polskim, dzięki czemu nauka możliwa jest w dowolnym miejscu i czasie – w drodze do pracy lub szkoły, w podróży, na spacerze lub w domu. To skuteczna i tania metoda nauki, dostępna dla każdego, zaledwie kilka minut po opłaceniu zamówienia!

Kurs „Angielski dla średnio zaawansowanych - czasy gramatyczne” będzie szczególnie przydatny dla osób przygotowujących się do matury, a także egzaminów FCE i CAE.

Fragment kursu:

Poziom: średnio zaawansowany

Kurs „Angielski dla średnio zaawansowanych - czasy gramatyczne” to ponad 90 minut nagrań z udziałem profesjonalnego lektora oraz podręcznik w formacie PDF zawierający pełny tekst kursu (dialogi, ćwiczenia wraz z odpowiedziami oraz słowniczek użytych w kursie słów i zwrotów).

Dodatkiem do kursu jest lista 100 czasowników nieregularnych!

Materiał kursu obejmuje:

  1. Present Simple
  2. Present Continuous
  3. Simple Past
  4. Present Perfect
  5. Future Forms – plany i decyzje
  6. Future Forms – przewidywanie, prośby, obietnice
  7. Past Continuous
  8. Past Perfect
  9. Present Perfect Continuous
  10. Past Perfect Continuous

0 komentarze: