Angielski dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych Phrasal Verbs

Filed under: , , , by: Kursy Językowe

Angielski dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych Phrasal Verbs

część 1 i 2

„Angielski dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych Phrasal Verbs” to kurs do samodzielnej nauki ze słuchu z serii Listen & Learn. Jego głównym celem jest nauka oraz trwałe zapamiętanie ponad dwustu czasowników frazowych. Czasowniki dobrane są spośród tych, które najczęściej występują w codziennych rozmowach oraz często pojawiają się na egzaminach FCE, CAE, maturalnym na poziomie rozszerzonym i innych.

Specjalnie opracowane na potrzeby kursu „Angielski dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych Phrasal Verbs” ćwiczenia umożliwiają naukę w dowolnym czasie i miejscu – w drodze do pracy lub szkoły, na spacerze, w czasie podróży lub w domu, wygodnie siedząc w fotelu! 

Efekty widoczne będą już po kilkakrotnym przesłuchaniu kursu „Angielski dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych Phrasal Verbs”!

Fragment kursu:

„Angielski dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych Phrasal Verbs” to ponad 120 minut nagrań w formacie audio oraz podręcznik PDF, w którym znajdziesz pełen tekst kursu wraz z tłumaczeniami wszystkich czasowników.

1 komentarze:

On 7 stycznia 2019 20:29 , Daniel Pawski pisze...

Nigdy nie miałem okazji nawet sięgać po kursy w formie audio. Zastanawiam się jaka jest skuteczność nauki przy używaniu takich metod. Dla mnie najlepiej jest zapisać się na kurs językowy do szkoły https://lincoln.edu.pl gdyż myślę, że wtedy najlepiej nauczymy się języków obcych.