Fiński dla początkujących – kurs audio

Filed under: , by: Kursy Językowe

Fiński dla początkujących – kurs audio

Kurs audio w formacie mp3 Fiński dla początkujących jest przeznaczony dla osób zaczynających swoją przygodę z językiem fińskim oraz dla tych wszystkich, którzy chcą sobie przypomnieć podstawy tego języka.

Kurs Fiński dla początkujących możemy polecić wszystkim tym, którzy wyjeżdżają do Finlandii, do pracy, na studia lub na wakacje. 

Kurs Fiński dla początkujących to 12 lekcji (ponad 2 godziny nagrań), dzięki któremu poznasz blisko 1500 najbardziej potrzebnych i użytecznych zwrotów i słów. Kurs Fiński dla początkujących to oprócz nauki słówek metodą powtarzania, również wiele ćwiczeń utrwalających oraz dialogów, dzięki którym łatwo nauczysz się porozumiewać w języku fińskim.

Fragment kursu:

Korzystając z kursu Fiński dla początkujących nauczysz się m.in.: jak zapytać o drogę, jak zrobić zakupy oraz poznasz słownictwo potrzebne w czasie rozmowy o pracę.

Dołączony do kursu podręcznik w formacie pdf (64 strony) zawiera najważniejsze informacje z gramatyki, transkrypcje wszystkich nagrań oraz ćwiczeń, a także tłumaczenia zdań i zwrotów zawartych w kursie.

Kursy językowe w formacie mp3 (kursy audio) to najlepsza, najskuteczniejsza i co równie ważne – najtańsza, metoda nauki języków obcych! Możesz uczyć się w dowolnym miejscu i czasie. Wtedy kiedy masz na to ochotę! 

2 komentarze:

On 12 grudnia 2018 12:28 , Daniel Pawski pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
 
On 12 grudnia 2018 12:30 , Daniel Pawski pisze...

Dla mnie język fiński wydaje się bardzo ciężki do nauczenia. Oczywiście na pewno zależy tu od kwestii podejścia. Gdybym miał się go uczyć to wybrał bym szkołę językową https://lincoln.edu.pl aby przyswoić wiedzę raz a solidnie. Jednak jestem zdania, że akurat język fiński jest mało popularny.